ПН-НД 09:00 - 19:00

У кошику порожньо!

Тепла підлога під плитку 6,0 м2 Woks (Україна)

Тепла підлога під плитку 6,0 м2 Woks (Україна)
На складі 4265.00 4 265.00 грн
5 017.00 грн Знайшли дешевше?
Ви зекономите: 752.00 грн (-15%)
Виробник: Woks
Наявність: На складі
Модель: 100
У нас лучшая цена - Звоните!
Гарантийные талоны на все товары!
Бесплатная доставка по Украине!

Тепла підлога під плитку Woks 10 (Україна)

Довжина кабелю 100 м

    Нагрівальний кабель Woks 10 виробляють на заводі Одескабель. Завод довгі роки спеціалізується на кабельної продукції, впевнено утримуючи передову позицію на вітчизняному ринку.

Двожильна конструкція кабелю забезпечує простоту монтажу. У поєднанні із заземлюючим екраном - це захист від витоку струму та практично нульове електромагнітне випромінювання.

Діаметр кабелю становить 4,1 мм. Потужністю 10 Вт/м.п. Гріюча секція призначена для укладання у шар плиткового клею до 1 см. Або в тонкий шар стяжки (до 1 см), при використанні в зонах обігріву з покриттям підлоги: ламінат, лінолеум, паркет, ковролін.

На відміну від матів, з потужністю 150 Вт/м2 - кабель можна укладати з різною щільністю. Що може складати від 6,7 см до 12,5 см. Тим самим, регулюється номінальна потужність електричної підлоги (при цьому в одній зоні обігріву крок укладання повинен бути однаковий). Ця особливість призначена для якісного прогріву приміщень з покриттям ламінат, лінолеум, паркет, ковролін (де потужність повинна бути нижче 150 В/м2. Або для кімнат зі складною конфігурацією зони обігріву, де не планується підняття стяжки. У такому приміщенні недоцільно використовувати мати або кабель у стяжку. Кабель Woks виробляють на німецькому обладнанні, за нормами європейських стандартів. Вся продукція проходить перевірку високою напругою в воді. Це дає гарантію безпечного використання кабелю у вологому середовищі.

Гарантія 20 років, рекомендований термін експлуатації 50 років.

Характеристики теплої підлоги
Вид теплої підлоги Тонкий кабель
Потужність теплої підлоги 990 Вт
Площа обігріву 6 м2
Виробник Woks
Країна виробник Украина
Гарантійний термін 20 лет
Площа 5.1 - 10 м2
Немає відгуків про цей товар.
Написати відгук
Останні відгуки