ПН-НД 09:00 - 19:00

У кошику порожньо!

Тепла підлога під плитку 2,0 м2 Woks (Україна)

Тепла підлога під плитку 2,0 м2 Woks (Україна)
На складі 1821.00 1 821.00 грн
2 142.00 грн Знайшли дешевше?
Ви зекономите: 321.00 грн (-15%)
Виробник: Woks
Наявність: На складі
Модель: 31
У нас лучшая цена - Звоните!
Гарантийные талоны на все товары!
Бесплатная доставка по Украине!

Тепла підлога під плитку Woks 10 (Україна)

Довжина кабелю 31 м

    Нагрівальний кабель Woks 10 виробляють на заводі Одескабель. Завод довгі роки спеціалізується на кабельної продукції, впевнено утримуючи передову позицію на вітчизняному ринку.

Двожильна конструкція кабелю забезпечує простоту монтажу. У поєднанні із заземлюючим екраном - це захист від витоку струму та практично нульове електромагнітне випромінювання.

Діаметр кабелю становить 4,1 мм. Потужністю 10 Вт/м.п. Гріюча секція призначена для укладання у шар плиткового клею до 1 см. Або в тонкий шар стяжки (до 1 см), при використанні в зонах обігріву з покриттям підлоги: ламінат, лінолеум, паркет, ковролін.

На відміну від матів, з потужністю 150 Вт/м2 - кабель можна укладати з різною щільністю. Що може складати від 6,7 см до 12,5 см. Тим самим, регулюється номінальна потужність електричної підлоги (при цьому в одній зоні обігріву крок укладання повинен бути однаковий). Ця особливість призначена для якісного прогріву приміщень з покриттям ламінат, лінолеум, паркет, ковролін (де потужність повинна бути нижче 150 В/м2. Або для кімнат зі складною конфігурацією зони обігріву, де не планується підняття стяжки. У такому приміщенні недоцільно використовувати мати або кабель у стяжку. Кабель Woks виробляють на німецькому обладнанні, за нормами європейських стандартів. Вся продукція проходить перевірку високою напругою в воді. Це дає гарантію безпечного використання кабелю у вологому середовищі.

Гарантія 20 років, рекомендований термін експлуатації 50 років.

Характеристики теплої підлоги
Вид теплої підлоги Тонкий кабель
Потужність теплої підлоги 300 Вт
Площа обігріву 2,0 м2
Виробник Woks
Країна виробник Украина
Гарантійний термін 20 лет
Площа 0.5 - 5 м2
0 0
Обслуживанием доволен, привезли заказ быстро и заодно получил очень качественную консультацию по монтажу. Спасибо.
Моя оцінка:
0 0
Кабель в плиточный клей хорош тем, что я его уложил не на 1,7 м2 , а растянул аж на 2,3 м2, полы у меня хорошо утеплены но подогреть плитку все равно нужно, так более комфортно и плесени между швов нет. Продукцию Одескабель знаю давно, качество заслуживает внимания среди производителей. Вот такой пример имейте ввиду при проектировании теплого пола.
Моя оцінка:
Написати відгук
Останні відгуки