ПН-НД 09:00 - 19:00

У кошику порожньо!

Виробники теплої підлоги

На сторінці:
Сортувати:
Параметри
Ціна  950 - 20505 грн
Виробник

Наявність
Площа
Вид теплої підлоги
Площа обігріву

Уточнити Пошук
-10%
2
Тепла підлога у стяжку 0,9 м² Gray Hot (Україна)     Нагрівальний кабель Grey..
На складі
950.00 грн 855.00 грн
-15%
5
  Мат для теплої підлоги GrayHot (Україна)      Нагрівальний мат Грей Хо..
На складі
1 071.00 грн 911.00 грн
-10%
1
Тепла підлога у стяжку 1.3 м² Gray Hot (Україна)     Нагрівальний кабель Grey..
На складі
1 036.00 грн 933.00 грн
0
Увага! Ціна на сайті вказана без урахування знижки. Кожному покупцеві Warme надається гарантована зн..
На складі
996.00 грн
4
Увага! Ціна на сайті вказана без урахування знижки. Кожному покупцеві Profiterm EKO надається гарант..
На складі
999.00 грн
0
Алюмінієвий мат під ламінат In-Therm AFMAT 150   Увага! Ціна на сайті вказана без урахува..
На складі
1 016.00 грн
-10%
2
Тепла підлога у стяжку 1,9 м² Gray Hot (Україна)     Нагрівальний кабель Grey..
На складі
1 162.00 грн 1 046.00 грн
-15%
0
Тепла підлога під плитку Woks 10 (Україна) Довжина кабелю 7,5 м     Нагрівальни..
На складі
1 288.00 грн 1 095.00 грн
-15%
5
  Мат для теплої підлоги GrayHot (Україна)      Нагрівальний мат Грей Хо..
На складі
1 292.00 грн 1 099.00 грн
0
Увага! Ціна на сайті вказана без урахування знижки. Кожному покупцеві Warme надається гарантована зн..
На складі
1 161.00 грн
2
Увага! Ціна на сайті вказана без урахування знижки. Кожному покупцеві Profiterm EKO надається гарант..
На складі
1 191.00 грн
-10%
1
Тепла підлога у стяжку 2,3 м² Gray Hot (Україна)     Нагрівальний кабель Grey..
На складі
1 340.00 грн 1 206.00 грн
-15%
3
  Тепла підлога під плитку Woks (Україна)     Нагрівальні мати Woks розроблені ..
На складі
1 450.00 грн 1 233.00 грн
0
Алюмінієвий мат під ламінат In-Therm AFMAT 150   Увага! Ціна на сайті вказана без урахува..
На складі
1 235.00 грн
-15%
1
Тепла підлога під плитку Woks 10 (Україна) Довжина кабелю 11 м     Нагрівальний..
На складі
1 464.00 грн 1 245.00 грн
Виробники теплої підлоги

    Якщо Ви зацікавилися системою електричних підлог, то одне з основних питань, на яке доведеться знайти відповідь  теплу підлогу якого виробника обрати?

    Для початку, необхідно визначити тип електричної підлоги.

    Якщо Вам потрібна тепла підлога під ламінат або лінолеум, то скоріше за все Ви сфокусуєтесь на виробниках інфрачервоної плівки. У 95% випадків, саме її використовують під ці покриття. Зупинимось на плівковій підлозі. Які вимоги до неї пред'являємо:

 • ефективність. Рекомендуємо стандартну потужність 220 Вт/м2;

 • безпеку. Якісна подвійна ламінація;

 • надійність, ширина токопровідної шини не менш, ніж 15 мм.

    Цими якостями в повному обсязі володіють виробники з Південної Кореї. Вони міцно закріпили свої позиції на ринку. Рекомендуємо до покупки наступні фірми:

 • Hot Film;

 • SH Korea;

 • Korea Heating;

 • Profitherm Slims;

    Продукція має схожі характеристики. Якість на високому рівні. Ціни приблизно однакові.

    Якщо ж на підлозі буде плитка, то перед Вами завдання складніше. Адже ви будете розглядати виробників нагрівальних кабелів й матів. А їх перелік набагато ширше. Справедливості заради, слід зазначити, що під плитку іноді встановлюють й інфрачервону плівку. Але не рекомендуємо цього робити по ряду причин. Ключова з них  це термін експлуатації нагрівальної плівки. Він незрівнянно менше, ніж термін служби плитки для підлоги. А також, це відсутність захисту від вологи та заземлення. У будь-якому випадку, це скоріше виняток з правил, і не будемо на цьому загострювати увагу.

Виробники електричної теплої підлоги

    Далі представляємо рейтинг виробників електричної теплої підлоги під плитку. Найвищий пріоритет ми присвоїли такому параметру, як надійність. Специфіка монтажу зобов'язує систему обігріву під плитку або у стяжку бути безвідмовної, надійної та довговічною.

 • # 1. На першому місці ми розмістили відразу двох виробників теплих підлог: Devi та Nexans. Ці компанії є визнаними лідерами електрообігріву в усьому світі. Продукція Датської фірми Деві, володіє еталонною якістю. В теплих підлогах Devi ретельно опрацьована кожна деталь.У цієї підлоги найкраща клейова основа, у них найтонші датчики для терморегуляторів, латунні наконечники для закладної гофри і т.д. Терморегулятори відрізняються простотою та багатофункціональністю. Наприклад, регулятор Devireg Touch можна налаштувати практично під будь-який датчик температури. Тобто, він сумісний із датчиками інших виробників. Навряд, що Вам колись доведеться скористатися цією функцією, але вона є. Норвезька компанія має багатий досвід кабельного електрообігріву. Саме в Норвегії був винайдений та запатентований нагрівальний кабель. Найстаріший нагрівальний кабель працює у Норвегії вже 80 років. Це той випадок, коли цифри підтверджені справою. Компанія Nexans накопичила величезний досвід у промисловому обігріві. Впровадила багато розробок, та внесла неоціненний вклад у сучасний електрообігрів. Якщо Ви зупинили свій вибір на одному з цих двох брендах, то можемо Вас тільки привітати. Ця тепла підлога прослужить дуже-дуже довго. Але чому ж не усі зупиняють свій вибір на них? Правильно  ціна. Вона відповідає якості, і не кожному по кишені. Однак, рекомендуємо в будь-якому випадку, прораховувати за вартістю ці варіанти. Часто, різниця з економ варіантом у вартості матеріалу може бути не так велика, але у якості буде просто ціла прірва.
 • # 2. На другому місці — теплі підлоги німецького виробництва: Warme та Hemstedt. Ця продукція становить дуже вагому  конкуренцію власникам першого місця. Вони поступаються тільки в одному пункті  досвід. У всьому іншому вони не відстають. Якість знаходиться на найвищому рівні. Не особливо відстають вони й у вартості. Інакше ніяк  преміальний сегмент. Між собою німецькі теплі підлоги також конкурують. Їх цінова політика знаходиться приблизно на одному рівні. Але імпортують їх різні компанії. Відповідно, сервісне та гарантійне обслуговування відрізняється. Ми радимо обирати Warme. Цей виробник має дуже потужний сервісний центр у нашій країні. Що, дуже важливу при гарантійному випадку.
 • # 3. Profitherm (Польща) та Fenix ​​(Чехія). Ці виробники теплих підлог представляють так звану "золоту середину". Їх якість знаходиться на достатньому рівні, а ціна відчутно нижче преміального сектора. З цих причин, у них є свій "фан клуб" виконробів, майстрів і будівельників, які змонтували на своїх об'єктах велику кількість таких систем. Завдяки цьому, чинність цих торгових марок встигли зібрати в народі безліч позитивних відгуків та рекомендацій. Можемо сміливо рекомендувати цей товар до покупки.  Але Fenix імпортує дуже багато компаній та приватних осіб, що фактично робить неможливим якесь гарантійне обслуговування. Тому ми радимо віддати перевагу Profitherm.
 • # 4. Знайшли свого покупця й теплі підлоги бюджетного сегмента. Серед них ми можемо виділити й рекомендувати таких виробників, як Profitherm EKO, Gray Hot, Woks. Існує "рецепт", який забезпечить довгу й успішну експлуатацію цих систем:дбайливе ставлення при укладанні. Ізоляцію цього кабелю простіше пошкодити. З цього, краще витратити більше часу на установку, але зробити це дуже акуратно.ретельне дотримання інструкції. Потрібно більш детально продумати подальше розташування меблів. Захистити кабель від локального перегріву, не закривати зону меблями, які перешкоджають тепловіддачі. Витримувати між нитками кабелю однакову відстань.

    Сподіваємося, що наш рейтинг виробників теплих підлог був для Вас корисний. Звертайтеся до наших менеджерів, і ми докладемо всіх зусиль, щоб Ви залишилися задоволені покупкою.

Що питають у категоріі Виробники теплої підлоги

📣 Яких виробників Ви радите?

Ми радимо виробників Warme, Nexans, Devi, Profi Therm, Profi Therm-ЄКО, Woks, Grey Hot, Rexva, Hot-Film, SH Korea

📌 В яких країнах виробляють ці теплі підлоги? 

Ми реалізуємо продукцію України, Польщі, Германії, Норвегії та Данії

📢 Скільки років гарантії надається на теплу підлогу?

Від 10 до 20 років. В залежності від виробника.