ПН-НД 09:00 - 19:00

У кошику порожньо!

Про нас: інформація про компанію Polcity

тепла підлого Україна    

У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір електричної теплої підлоги, саморегулюючий кабель для обігріву, терморегулятори, захист від протікання води. Комплектуючі для повноцінного монтажу. Наш колектив допоможе доцільно підібрати, розрахувати та спроектувати перераховані системи з урахуванням типу покриття, призначення, ваших очікувань та вимог.

    Наш асортимент містить виробників України, Норвегії, Польщі, Данії, Чехії, Росії та ін. Кожен з виробників офіційно представлений в нашій країні. На будь-який товар є сертифікат якості та документація, відповідно до законодавства.

    Наше головне завдання - роз'яснити специфіку товару, виключити помилки розрахунків та монтажу. При необхідності, виконуємо установку. Ми робимо все можливе для бездоганної роботи продукції, що продається.

    Передмова до кожної рубриці розповідає про характеристики та галузі застосування продукції. Весь товар на сайті розподілен кілька основних напрямків:

  • "Тепла підлога електрична під плитку" — нагрівальні мати та тонкий нагрівальний кабель, що встановлюється на чистову стяжку у плитковий клей. 
  • "Тепла підлога електрична в стяжку" — нагрівальний кабель, який монтується в шар стяжки 3-5 см. 
  • "Під покриття" — гріюча плівка під ламінат, лінолеум, ковролін тощо.

При виникненні питань, будь-ласка телефонуйте або замовте зворотний дзвінок. Наш монтажний досвід дозволить вам глибше усвідомити специфіку та повною мірою насолодитися комфортом зробленої покупки.