ПН-НД 09:00 - 19:00

У кошику порожньо!

Комплект заземлення для приватного будинку

На сторінці:
Сортувати:
Параметри
Ціна  4878 - 12330 грн
Виробник
0
    Комплект нержавіючого заземлення для приватного будинку ZUVER 4.1 (6-м) &..
На складі
4 878.00 грн
0
    Комплект нержавіючого блискавкозахисного заземлення для приватного..
На складі
6 360.00 грн
-15%
0
Комплект заземлення "Трикутник" OBO BETTERMAN (Німеччина) Увага! Пересилання цього товару сплачує..
На складі
8 942.00 грн 7 600.00 грн
-15%
0
Комплект заземлення №15 OBO BETTERMAN (Німеччина) Увага! Пересилання цього товару сплачується пок..
На складі
12 330.00 грн 10 480.00 грн
Комплект заземлення для приватного будинку

Комплект заземлення для приватного будинкуКомплект заземлення для приватного будинку чому його потрібно купити?

    Призначено для забезпечення безпеки від ураження струмом та безперебійної роботи електроприладів для приватних будинків, дач та котеджів.

    Перед тим як купити комплект заземлення для приватного будинку пропонуємо розглянути моделі глибинного заземлення, виробництва Zuver 4.1. й Zuver 4.4. Всі компоненти цих комплектів легко з'єднуються без використання зварювання й не потребують проведення масштабних земельних робіт. Основою є нержавіючий стрижень діаметром 16 мм та довжиною 6 м.

    Стрижень складається з чотирьох півтораметрових частин, що з'єднуються один з одним методом запресовування. Розбірна конструкція дозволяє легко здійснити монтаж, а малі її габарити — доставити набір будь-яким перевізником в потрібне поштове відділення.

Де купити комплект заземлення для приватного будинку і скільки він коштує?

    На нашому ринку представлена ​​велика кількість виробників, але зупинимося на Zuver. Що має великий попит, бо повна комплектація в одній коробці та вартість набагато нижче ніж аналогічні товари.

 

  • Модель Zuver 4.4 (6м). Монтаж стрижня виконується як вручну, так й із застосуванням електроінструменту. В першу чергу викопується яма глибиною 50 см, місце вибирають таким чином щоб під ним не проходили підземні комунікації та воно було в безпосередній близькості від електричної шафи. Перший сегмент штиря оснащують гострим кінцевиком та сполучною мідною шайбою. Використовуючи нагель перший сегмент вбивають в ґрунт молотком або кувалдою, але зручніше та ефективніше використовувати для цієї мети перфоратор. Потім нагель знімають, одягається наступна ущільнювальна шайба й вбивається наступний сегмент стрижня. Операція повторюється — поки усі елементи не будуть змонтовані, їх сумарна довжина досягне 6 м. Верхня точка штиря повинна знаходитися у ямі на глибині 25-30 см. (Можна й нижче до 50 см), це дозволить приховати всі компоненти та з'єднати їх під рівнем ґрунту, забезпечити надійність та естетичність. Шафа електроживлення з'єднується з заземленням кабелем ПВ1 1 * 16мм; 1 * 25мм, але не менше ніж 1 * 16мм (кабель в комплекті не йде). На з'єднувальний затискач накладають антикорозійний бандаж (йде в комплекті), він виключає потрапляння вологи та окислення контакту в місці з'єднання кабелю та вертикального заземлювача. Цей комплект призначений для якісного заземлення електроприладів сумарною потужністю до 15 КВт.
  • Нержавіюче блискавкозахисне заземлення для приватного будинку модель Zuver 4.1 Ця модель призначена для великих навантажень. Її підземна частина складається з двох стрижнів по 3м та нержавіючої смуги перетином 100 мм та довжиною 3 м. Її монтаж вимагає великих трудовитрат, бо потрібна траншея довжиною не менше 3 м та глибиною від 50 см. Ця модель призначена для підключення блискавкоприймача та заземлення електророзподільної шафи. Блискавкоприймачі та сполучні компоненти купуються окремо за розрахунковими параметрами та вимогами замовника. Цей комплект призначений для якісного заземлення електроприладів сумарною потужністю 30 кВт та можливістю підключення штанги блискавкоприймача. Для великих приватних будинків, промислових споруд, передбачається використання декількох комплектів. Більш детальну інформацію можна отримати на сторінках нашого сайту або зателефонувавши нашим менеджерам.

Що питають у категорії Комплект заземлення для приватного будинку

★ Скільки коштує комплект заземлення для приватного будинку?

Комплекти заземлення для приватного будинку коштують від 3036 грн/шт