ПН-НД 09:00 - 19:00

У кошику порожньо!

Через скільки днів можна включати теплу підлогу після заливки стяжки?

Через скільки днів можна включати теплу підлогу після заливки стяжки?

2019-07-17 14:45:05   2   6347

    Через скільки днів можна включати теплу підлогу після заливки стяжки?При використанні нагрівальних кабелів, монтованих при ремонті, з наступним заливанням стяжки слід витримати терміни її повного висихання.

   

 Повне висихання стяжки впливає не тільки на її міцність та якість, але й на правильну та безперебійну роботу електричної теплої підлоги, та цілісність підлогового покриття.

 

Подивитися ціни на теплу підлогу у стяжку від 530 грн/комплект

 

Через скільки можна вмикати теплу підлогу після заливання стяжки?

 

    Термін висихання чорнової й чистової стяжки становить 21-28 діб, але краще всього орієнтуватися на більше значення.

Що буде якщо вмикати теплу підлогу відразу після заливання стяжки?

    Важливість повного висихання багато хто недооцінює, проте варто розуміти, що вмикаючи нагрівальний елемент ще при сирої цементно-піщаної суміші, це призводить до її розтріскування, що може пошкодити кабель та негативно позначитись на підлоговому покритті.

    При цьому навколо кабелю розчин розсихається, та утворюються порожнечі. Це погіршує тепловіддачу та може сприяти перегріванню кабелю.

    Обидва чинники вкрай негативно впливають на термін експлуатації теплої підлоги.

    Найбільш правильним рішенням при використанні цементно-піщаного розчину, це застосування пластифікаторів, вони додають стяжці еластичності, що дуже важливо при її постійному нагріванні та охолодженні. 

Коли можна вмикати теплу підлогу?

   Вмикати короткочасно гріючий елемент під час монтажу звичайно можна, це потрібно для перевірки працездатності кабелю, однак при подальшій заливці бетону, підлогу повністю знеструмлюють, щоб не було можливості ураження електрикою.

    Найбільш правильним буде перевірка системи шляхом заміру опору, кожен мат або кабель має спеціальну бірку з зазначенням цієї величини. При 25 градусах Цельсія, замір опору повинен показувати +/- 10% від паспортних даних.

    Якщо ви здійснюєте монтаж матів або кабелю в плитковий клей, на стару суху стяжку, слід так само дотримуватися термінів для висихання клею. У спекотну погоду потрібно почекати 7-10 днів, у прохолодний період цей термін становить 14-21 день.

    Дотримуватися цих норм скоріше не рекомендація, а правило для якісної та довгострокової роботи підлоги.

    На нашому сайті, Ви можете прочитати також інші відповіді на питання, що цікавлять по теплим підлогам, отримати консультацію фахівця та придбати всі комплектуючі за вигідною ціною. Діє система знижок та акції від заводів виробників.

 

    Покупцям декількох одиниць товару, будівельним організаціям та дизайнерським студіям гарантовані спеціальні вигідні умови.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари