ПН-НД 09:00 - 19:00

У кошику порожньо!

Що краще водяна тепла підлога або електрична?

Що краще водяна тепла підлога або електрична?

2018-11-07 11:52:22   2   923

    Що краще водяна тепла підлога або електрична?

    Що краще водяна тепла підлога або електрична?На сторінках нашого сайту ви зможете вибрати зацікавивши вас теплу підлогу. З цінами можна ознайомитися за посиланням.

    У нас хороші ціни та діє система знижок.

    Теплі підлоги бувають електричні й водяні. Обидва види цих підлог забезпечують першокласний прогрів поверхонь і приміщень в цілому.

# 1. Водяна тепла підлога краща в заміських будинках, а електрична тепла підлога у квартирах?

    У більшості випадків водяні теплі підлоги встановлюються при капітальному ремонті приміщень на великих площах в приватних будинках.

    Технологія монтажу вимагає обов'язкової заливки стяжки. Серед плюсів цієї системи підлоги потрібно відзначити доступність і економічність палива для котлів.

    Котли підрозділяються на наступні типи: газові, електричні та твердопаливні.

    Газові та електричні системи здатні працювати в автономному режимі, що є величезною перевагою в порівнянні з твердопаливними моделями, які вимагають постійного поповнення палива.

    З мінусів цих систем можна відзначити високу вартість обладнання і велику кількість вимог з безпеки. Всі ці системи вимагають постійних профілактичних робіт із залученням контролюючих організацій (Горгаз, пічники, тощо). Для перерахованих вище систем потрібно окреме приміщення для котельні, до якої теж пред'являється безліч вимог.

# 2. У квартирах краще використати електричну теплу підлогу.

    Електричні теплі підлоги мають ряд переваг: монтаж матів, кабелів в плитковий клей і інфрачервоної плівки не вимагають заливки стяжки, а відповідно  не піднімають рівень підлоги.

    Управління роботою електричних підлог можна з легкістю скоректувати для кожної кімнати окремо. Широкий вибір терморегуляторів здатних створити потрібний температурний режим в кімнаті не тільки контролюючи температуру підлоги, але і регулювати температуру повітря в приміщенні.

    Моделі терморегуляторів з WI-FI управляються дистанційно, а можливість задати програму роботи системи погодинно дозволяє істотно знизити витрати електроенергії в години відсутності господарів в будинку.

    Так само електричну підлогу можна включити тільки в одній кімнаті, не треба включати всю систему опалення. Електричні підлоги не бояться перемерзання, це дозволяє використовувати їх для опалення дач і приміщень нерегулярного використання.

    Відсутність труб і котельні дозволяють більш раціонально використовувати простір в приміщенні. При використанні електроопалення в будинку, передбачена субсидія на електроенергію, а використання багатотарифного електролічильника дозволяє досягти максимуму її економії.

    Якщо Ви все-таки не визначилися з вибором теплої підлоги, зверніться до наших менеджерів, вони Вам допоможуть підібрати теплу підлогу. Розрахувати вартість товару і приймуть заявку на доставку. У нас велика кількість товару на складі. Весь товар сертифікований і має гарантію. 

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари