ПН-НД 09:00 - 19:00

У кошику порожньо!

Як поміняти датчик теплої підлоги?

Як поміняти датчик теплої підлоги?

2019-08-28 16:30:36   2   875

    Електричні теплі підлоги, мають дуже високу надійність, але якщо підлога перестала працювати, то найчастіше це пов'язано з виходом з ладу температурного датчика. Датчик розташований в захиснім гофрі, яка розміщена під нагрівальним елементом і знаходиться в шарі стяжки, його довжина зазвичай становить 3 м. Витягнути зіпсований датчик досить легко, а ось помістити в гофру новий датчик, буває досить складно. Якщо гофра змонтована з різким кутом, 90 градусів, помістити в неї новий датчик буває досить складно.

Як замінити датчик теплої підлоги, або що робити, якщо не проходить датчик температури підлоги?

Як замінити датчик теплої підлоги, або що робити, якщо не проходить датчик температури підлоги?

  • №1 Змастити датчик температури теплої підлоги. Перше що потрібно зробити — змастити дрот сенсора рідким милом, це як правило допомагає його просуванню.
  • №2 Прив'язати до волосіні для жорсткості. Другий варіант, мабуть, найправильніший. Датчик прикріплюють до жорсткого, але тонкого сталевого дроту або щільної волосіні для покосу трави, це дозволяє добитися потрібної жорсткості конструкції й здійснити монтаж.
  • №3 сточив трохи датчик (не рекомендує виробник теплих підлог). Якщо гофра має гранично малий діаметр і датчик проходить в неї з великими труднощами, треба акуратно, наждачним папером або ножем, зняти з нього захисний шар. В такому випадку діаметр проводу зменшується і з'являється можливість монтажу.

    У рідкісних випадках застосовують всі перераховані вище варіанти в сукупності.

    Дуже важливо пам'ятати, що всі ремонтні роботи проводять при знеструмленому терморегуляторі.

    Так само слід знати, що сенсори терморегуляторів можуть мати різний опір, тому для коректної роботи всієї системи цей фактор слід враховувати.

    Якщо самостійні спроби не приводять до позитивного результату, радимо звернутися до наших фахівців. Замовити виїзд майстра по Києву, можна за телефонами вказаними на сайті Polcity.com.ua

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари