ПН-НД 09:00 - 19:00

У кошику порожньо!

Яку вибрати теплу підлогу?

Яку вибрати теплу підлогу?

2019-05-24 14:38:06   2   729

   Ті, хто вперше планує придбати теплу підлогу, стикаються з великою кількістю питань і труднощів. Так яку вибрати теплу підлогу?

# 1. Яку вибрати теплу підлогу: водяну або електричну?

Яку вибрати теплу підлогу фото   Починаючи від питання вибору між електричною та водяною системою, виробниками, та звичайно найбільш оптимальною і вигідною ціною.

   Водяні електрополи чудово підходять для приватних будинків з газовим або перолізним опаленням, завдяки точної автоматики можна створити комфортний режим у всьому будинку. Для дачі, якщо відвідувати її нерегулярно, водяне опалення потребує постійної роботи або зливу води з системи перед від'їздом, а заливки води при приїзді. Тому водяна тепла підлога актуальна, якщо ви плануєте обігріти кімнати постійного перебування і маєте власний газовий котел.

   Для дач і приміщень регулярного і нерегулярного використання радимо звернути увагу на електричні способи обігріву. Ознайомитися, проконсультуватися і придбати їх можна перейшовши по сторінках сайту. Знову ж правильним придбанням буде вважатися та електрична підлога, яка створить комфортну температуру у ваших кімнатах, при цьому її якість, ціна та обслуговування будуть найоптимальнішими. У загальних рисах опишемо електричні способи обігріву та їх основні переваги.

# 2. Яку вибрати електричну теплу підлогу: кабель у стяжку, мат або інфрачервону плівку?

 

  • Кабель у стяжку, це вид резистивних кабелів що є найдоступнішим за вартістю, він монтується в шар цементно-піщаної стяжки товщиною 4-5 см. Така підлога досить довго набирає температуру (2-3 год), але й остигає він досить довго. Тому такі системи застосовують найчастіше для повноцінного опалення. Всі нагрівальні кабелі добре заізольовані від потрапляння в них вологи й тому широко застосовуються в місцях з підвищеною вологістю: ванни, сауни, санвузли. В якості підлогового покриття можна використовувати будь-який матеріал, але найдоцільніше буде плитка або натуральний камінь, бо для ламінату, ковроліну і лінолеуму набагато вигідніше і доцільніше встановити інфрачервону теплу підлогу.
  •  
  • Кабель і мати в плитковий клей — це дорогі варіанти, вони мають набагато меншу товщину для того щоб легко розташовуватись у шарі плиткового клею. У зв'язку з тим, що вони розташовані безпосередньо під плитковим покриттям, вони прогрівають поверхню набагато швидше, ніж кабель в стяжку (40-50 хвилин), але й остигають вони теж швидше. Вони ідеальні для локального підігріву: обідні зони, зони відпочинку, ванні, санвузли, балкони тощо. Легко впораються з повним обігрівом приміщень. Нагрівальні мати (кабель прикріплений до сітки) досить прості в установці, тому їх монтаж можна виконати самостійно. Залежно від тепловтрат, підбираються мати й кабелі відповідної потужності, для балконів, лоджій та приміщень з великою кількістю остекління, це 200 Вт/м.кв., Для житлових будинків з гарною теплоізоляцією 150-160 Вт/м.кв.
  •  
  • Інфрачервона плівка, це універсальна, доступна і якісна тепла підлога для приміщень з нормальною вологістю. Застосовується вона під покриття з ламінату, ковроліну і лінолеуму, може монтуватися під гіпсокартон на стіни та стелі. Має найвищий ККД з усіх видів опалювальних систем, і є найбільш екологічно чистим і безпечним опаленням. Прогріває поверхню за лічені хвилини. Монтаж такої плівки найпростіший з усіх можливих, його здатна виконати будь-яка людина самостійно. Великою перевагою є мобільність, тому що при необхідності її легко демонтувати й використовувати повторно в іншому приміщенні.

# 3. Як тільки обрати теплу підлогу — підберіть терморегулятор

 

    Терморегулятори для теплої підлоги керують їхньою роботою, вони здатні підтримувати температуру з високою точністю, до десятих часток градуса. Програмовані моделі здатні створити індивідуальний режим роботи та в період відсутності господарів у будинку, працювати в режимі енергозбереження, заощаджуючи електроенергію і кошти на її оплату.

    Програмовані терморегулятори з WI-FI здатні керувати роботою підлоги дистанційно, тому ви легко можете завчасно прогріти квартиру перед своїм прибуттям і відключити її при екстреному від'їзді.

    Пропонуємо відвідати наш сайт Polcity.com.ua для більш детального вивчення електричних нагрівальних систем. Тут ви зможете отримати консультацію і допомогу в розрахунках потужності, а також придбати теплу підлогу за оптимально вигідною ціною

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари