ПН-НД 09:00 - 19:00

У кошику порожньо!

Магнітний пускач для терморегулятора

Магнітний пускач для терморегулятора

2019-12-27 13:32:18   4   8115

Схема підключення теплої підлоги через контактор. Види магнітного пускача

Магнітний пускач для терморегулятора

Коли треба використовувати магнітний пускач для терморегулятора?

  • 1. Обігрів електричними теплими підлогами великої площі (офіси та торгові площі). Де площа обігріву вимірюються в десятки метрів квадратних
  • 2. Системи обігріву ґрунту або теплиць (велика потужність не дозволить використовувати терморегулятори без контактора)
  • 3. Промисловий обігрів

    При використанні електричних підлог для обігріву великих приміщень, доцільно здійснювати підключення нагрівальних елементів через магнітний пускач або контактор.

    Принцип його роботи: при зниженні температури нижче встановленого на регуляторі значення, регулятор подає напругу на катушку пускача, і магнітна група замикає силові контакти, подаючи напругу на теплу підлогу. Схема підключення теплої підлоги через контактор, а також деякі особливості такого монтажу розглянемо нижче.

    Роботою підлоги керує термостат. Він створює комфортний режим обігріву та виключає перегрів нагрівального елементу, будь то кабель в стяжку, мат в плитковий клей або інфрачервона плівка. Регулятори розраховані на 3-3,5 кВт. Якщо потужність знаходиться у цьому діапазоні, підключення здійснюють безпосередньо до термостата. Також можна використовувати кілька терморегуляторів, якщо потужність підлог більше ніж 3,5 кВт. Або увімкнути підлогу через контактор. Для цього підключаємо термостат і нагрівальні елементи до пускача. Слід розуміти, що датчик температури у регулятора всього один і така схема може бути застосована для одного великого приміщення. Якщо кімнат кілька і потрібно управляти температурою кожної індивідуально, потрібно в кожній з них встановити свій персональний регулятор.

    Магнітний пускач для теплої підлоги оптимальний для великих обігріваємих, однорідних приміщень. До нього можна під’єднати декілька нагрівальних секцій загальною потужністю понад 3,5 КВт. Найчастіше таке застосування виправдовує себе в складських і громадських будівлях, а так само при установці систем антизледеніння і сніготанення.

    Для квартир та приватних будинків, більш доцільно застосовувати регулятори окремо для кожної кімнати. Навіть, якщо вона дуже велика, застосувавши кілька регуляторів, можна створити дуже ефективну та вигідну розкладку теплих підлог, обладнавши ними кілька зон обігріву, які можуть працювати як спільно, так і окремо.

    Це дуже ефективно як з боку економії електроенергії, так і для більшої якості комфорту. Існує дуже багато варіантів використання електричного обладнання, вони мають досить великий ціновий діапазон та функціональні особливості.

    Самостійне вивчення всіх варіантів та аспектів справа правильна і важлива, бо поняття принципів і особливостей їх роботи дуже сприятливо позначається на правильності експлуатації, а так само дає можливість самостійно здійснити монтаж або ремонт.

    Однак, перед придбанням такого обладнання радимо проконсультуватися з фахівцями. Менеджери сайту Polcity.com.ua в найкоротший термін здійснять розрахунок потрібних елементів і запропонують оптимальний за ціною та характеристиками варіант.

Контактори бувають класичні з установкою безпосередньо на стіну, і модульні з установкою на din-рейку.

  • Класичні. Класичні пускачі, досить гучні, при включенні видають гучний звук, це слід врахувати, якщо приміщення житлове.
  • Модульні мають набагато тихий режим роботи, але монтуються тільки на din-рейку в електрощит, хоча і тим і іншим, місце саме там. Для підлог підходять контактори з котушкою управління на 220 В, моделі зі слабкострумовими котушками на 12, 24, 36, тощо призначені іншим цілям. Схема підключення теплої підлоги через контактор представлена на фото.
Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари