ПН-НД 09:00 - 19:00

У кошику порожньо!

Чи потрібно ставити ПЗВ на теплу підлогу?

Чи потрібно ставити ПЗВ на теплу підлогу?

2019-08-12 18:32:50   2   3090

Коли треба ставити ПЗВ для теплої підлоги?

 

    Чи потрібно ставити ПЗВ на теплу підлогу?При використанні електричних теплих підлог в приміщеннях з підвищеною вологістю, ПЗВ (пристрій захисного відключення електричного живлення при витоку струму) потрібно ставити обов'язково.

    Воно захистить вас від ураження електричним струмом, при пошкодженні нагрівального кабелю, або кабелю живлення.

    ПЗВ встановлюють обов'язково разом з автоматичним вимикачем, потужність якого підбирають відштовхуючись від потужності встановленого нагрівального елементу.

    Пристрій, що поєднує в собі ПЗВ та автоматичний вимикач, називається — диференційний автомат (дифавтомати), він повноцінно замінює два перерахованих вище пристрої.

 

Навіщо потрібно ставити ПЗВ на теплу підлогу?

 

    Деякі покупці ставлять питання: навіщо він потрібен цей ПЗВ? Адже кабель захищений стяжкою, його пошкодити неможливо, ізоляція призначена для використання в будь-яких агресивних середовищах, навіщо туди ще додаткова автоматика?

 

Навіщо потрібно ставити ПЗВ на теплу підлогу?    Це абсолютно справедливо, однак ризик пошкодження ізоляції існує завжди. Всім відомо, що цементно-піщана стяжка з часом покривається тріщинами, ці тріщини незначні, проте здатні до деформації кабелю.Тому просимо звернути особливу увагу на якість матеріалу для стяжки і використання пластифікаторів, здатних надати їй додаткову еластичність, це дуже важливо при постійному нагріві та охолодженні супроводжуючих роботу теплої підлоги.

 

    Також монтаж електричних нагрівальних систем далеко не завжди здійснюють професіонали, і наявність пошкоджень кабелю зростає в рази.

 

    Тому відповіддю на питання про доцільність встановлення захисної автоматики, буде: Звичайно потрібно.

 

    Коректну роботу автоматики забезпечує якісне заземлення. Екран заземлення нагрівального кабелю під’єднують до захисного провідника РЕ, якщо мережа двухдротовая, підключення до нуля перед ПЗВ.

    Захистити ланцюг від короткого замикання, можна встановивши автоматичний вимикач, розрахований на струм 16 А. Його монтаж роблять в розрив фазного проводу ланцюга живлення терморегулятора.

 

    Якщо встановлено загальне ПЗВ на квартиру, розраховане на струм 30 А, то підлоги підключають до нього. У випадках, коли такої автоматики в будинку немає, для ванних кімнат і санвузлів застосовують автоматику, розраховану на 10 А, а для інших кімнат 30 А.

 

 

    Вартість таких захисних пристроїв досить не велика, її можна знайти в будь-якому будівельному магазині.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари