ПН-НД 09:00 - 19:00

У кошику порожньо!

Обігрів підлог морозильних камер

Обігрів підлог морозильних камер

2019-03-31 15:16:53   2   812

    Обігрів ґрунту під промисловими складами глибокого замороження.Обігрів підлог морозильних камер

    При будівництві промислових стаціонарних холодильних складів слід враховувати фактор промерзання ґрунту. Приміщення такого складу піддається постійній мінусовій температурі -18 -22 градуси, підлога неминуче промерзає навіть при використанні високоякісних утеплювачів.

    У разі промерзання підлоги та фундаменту до ґрунту, що містить вологу, відбувається його розширення з наступною деформацією бетонних конструкцій підлоги й фундаменту.

    Зацікавленим організаціям надаємо кошторис і потрібну документацію.

    Для наших клієнтів можливий виїзд інженера проектувальника на об'єкт будівництва для детального і точного розрахунку системи підігріву.

    Умови відвантаження для будівельних організацій договірні, в залежності від обсягу. Сертифікати та гарантії надаються.

    Застосування підігріву ґрунту під промисловими складами забезпечує цілісність конструкції і як наслідок безперебійну його експлуатацію. При будівництві подібних споруд тривалий час застосовувалися системи водяного підігріву ґрунту, але вони мали малу надійність і високу експлуатаційну вартість. Крім промерзання, труби засмічувалися твердими відкладеннями, а протікання віддавали вологу бетону й руйнували його. Навіть при використанні антифризів в якості теплоносія, виявився економічно і технічно не вигідний ефект.

Обігрів ґрунту під промисловими складами глибокого замороження.    Було потрібно приміщення з насосами, цілодобовий контроль і обслуговування — вимагали додаткових людських ресурсів. Рівномірний розподіл тепла вимагає точного налаштування і постійного ручного коригування роботи системи. Похибки обладнання і людський фактор негативно позначалися на економічній складовій.

    Вдалим виходом стала поява нагрівальних резистивних кабелів, вони рівномірно розподіляють температуру, стійкі до агресивних середовищ, а головне здатні працювати в автономному режимі. Кабельні системи підігріву не вимагають додаткових котельних та насосних приміщень, і мають цілий ряд переваг. Сучасні електричні системи дуже економічні. Промислові термостати здатні регулювати температуру до десятих градуса. У великих складах з різними температурами легко задати потрібний режим роботи підігріву, виключаючи перевитрати електроенергії і забезпечуючи максимальну ефективність.

    Важливим фактором є правильність розрахунку, якість монтажу і використані матеріали. Товщина стяжки в таких приміщеннях становить не менш 15 см, ремонт пошкоджених з ладу гріючих елементів досить трудомісткий і дорогий процес.

    Тому рекомендуємо розглядати тільки перевірених виробників, таких як Nexans і Devi.

 Обігрів ґрунту під промисловими складами    З представлених на нашому сайті виробників вони є найдорожчими, але їх ціна абсолютно виправдана якістю. Для промислових приміщень найдоцільніше розглядати одножильні кабелі в стяжку, вони мають цілком конкурентоздатну ціну і бездоганну якість.

    Детальні характеристики можна прочитати в описах на нашому сайті.

    Правильне укладання таких кабелів виключає виникнення зон промерзання і забезпечує цілісність конструкції. Для управління роботою нагрівальних елементів рекомендуємо використовувати термостати виробництва Данії OJ Electronics, найбільш доцільними моделями є ETN4-1999 і ETV-1991.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари