ПН-НД 09:00 - 19:00

У кошику порожньо!

Чому не можна робити водяну теплу підлогу у квартирі?

Чому не можна робити водяну теплу підлогу у квартирі?

2020-07-08 14:22:36   4   7385

Чому не можна робити водяну підлогу в багатоквартирних будинках України?

Чому не можна робити водяну підлогу в багатоквартирних будинках України?

  • 1. Не можна підключати водяну теплу підлогу до центрального опалення (можна тільки до автономного) 
  • 2. Такий монтаж може викликати падіння тиску у всій системі та мешканці сусідніх квартир недоотримають свого тепла.
  • 3. Головною загрозою є прорив трубопроводу. Обсяг води в центральній системі дуже великий й гаряча вода принесе істотної шкоди всім мешканцям будинку. Тому комунальні підприємства України передбачили дуже великі штрафні санкції.

Увага! При використанні індивідуального опалення монтаж водяного пола абсолютно нормальне явище в багатоквартирних будинках України. Об'єм води у котлі досить малий, тому при пориві трубопроводу максимум постраждає тільки нижня квартира. Однак й це теж потрібно враховувати. Основним мінусом є дорогі матеріали й складність установки. Висота стяжки повинна бути мінімум 7 см. Доставка такої кількості матеріалів на верхні поверхи дуже проблематична й дорога. Рівень прогріву підлогового покриття водяними системами далеко не завжди однаковий, але меблі й побутову техніку можна переставляти абсолютно безперешкодно.

 

 

Кращою альтернативою є комбіноване використання водяного опалення (хоч центрального, хоч індивідуального) і електричних підлог.

  • 1. Електричні системи нагрівання не вимагають заливки стяжки, а відповідно не піднімають рівень підлоги.
  • 2. Вартість самих матеріалів і монтажу в рази дешевше і простіше.
  • 3. Монтують їх в місцях відпочинку, тому загальна їх площа досить не велика.
  • 4. Величезним їх плюсом є точність і стабільність в роботі. Наприклад, покриття з ламінату практично не призначене для температури вище 25 ° С Водяні системи досить інертні в роботі й мають діапазон відхилень +/- 5 градусів, а електричні всього +/- 0,1 градус. Їх можна використовувати не запускаючи всю систему повністю, а просто в потрібний час включивши прогріти підлогу у ванній або в санвузлі, або в районі обідньої зони, на балконі й так далі.

   Деякі прихильники електричних теплих підлог перейшли на повне опалення приміщень, але при цьому потрібно встановлювати багато тарифний лічильник і проводити окрему лінію електроживлення, це найдоцільніше.

   Однак в разі відсутності електроенергії існує ризик залишитися в холоді. Тому комбінована схема використання доповнює і перестрахує одна одну, приносячи тепло в потрібний час і в потрібне місце.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані товари