ПН-НД 09:00 - 19:00

У кошику порожньо!

Підкладки під теплу інфрачервону підлогу як вибрати?

Підкладки під теплу інфрачервону підлогу як вибрати?

2019-08-16 16:53:35   1   1607

    Інфрачервона тепла підлога (нагрівальна плівка) дуже добре зарекомендувала себе при використанні під покриття з ламінату, лінолеуму та ковроліну.

Купити інфрачервону плівку 242 грн/м2 за посиланням

Підкладки під теплу інфрачервону підлогу як вибрати?    Тепло що виробляють такі підлоги швидко прогріває всі поверхні довкола, тому для максимальної ефективності всієї конструкції, особливу увагу варто приділити утепленню підлоги в цілому.

Як вибрати підкладку під інфрачервону теплу підлогу?

  • Товщина підкладки під інфрачервону теплу підлогу повинна складати не менш ніж 4 мм. Оптимальним варіантом буде 5 мм і більше (дроти та кліпси підключення добре в неї занурюються і таким чином, отримують захист від зовнішніх механічних пошкоджень.
  • Купуйте підкладку разом з покриттям підлоги. У більшості випадків наші клієнти купують їх при придбанні ламінату (іншого товару) в супермаркетах. Спеціаліст будівельного відділу запропонує оптимальний варіант за ціною та якістю). Не забудьте йому сказати що будете монтувати інфрачервону теплу підлогу.

    Можна встановити нагрівальну плівку, й на неутеплену стяжку, проте втрати тепла в такому випадку дуже істотні, адже плівка випромінює тепло як вгору, так і вниз.

    Основним принципом має бути ствердження, що вироблене тепло потрібно зберегти якомога краще, та направити його в бік приміщення що нагрівається, а не вниз для прогріву стелі сусідам, або щоб обігріти ґрунт під будинком.

    Поміркуйте самі, плівці встановленої на стяжці без утеплення, для набору 23 градусів в приміщенні потрібно 6 годин роботи, але при добре утепленому стягуванні, ця цифра скоротиться вдвічі, а відповідно та ресурс плівки збільшиться у два рази, та витрати електроенергії скоротяться, тому що вибір утеплювача дуже важливий.

    З недорогих утеплювачів, перше місце зайняв — м'який спінений поліпропілен з тепло-відбивачем.  Потім укладають на нього інфрачервону плівку, прикріпивши її скотчем, по всьому периметру.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари