09:00 - 18:00

У кошику порожньо!

Чи потрібна поліетиленова плівка поверх інфрачервоної плівки?

Чи потрібна поліетиленова плівка поверх інфрачервоної плівки?

2020-01-11 15:22:38   1   986

Яка товщина поліетиленової плівки для інфрачервоної підлоги?

    Ідеальна товщина поліетиленової плівки для інфрачервоних підлог 100 ... 120 мікрін. Чому? Тому, що це ідеальна щільність поліетилену. Якщо менше мікрон — буде рватися. Більше — недоцільно за ціною.

    Купити інфрачервону плівку по 230грн / м2 за посиланням

Чи потрібна поліетиленова плівка поверх інфрачервоної підлоги?

    Розглянемо два найбільш поширених клієнтами питання:

    Коли варто застосовувати поліетиленову плівку разом з інфрачервоною? І: Мінуси від використання поліетиленової плівки поверх інфрачервоної підлоги?

    Інфрачервоні плівкові підлоги мають велику кількість прихильників. Вони економічні, досить доступні, і дуже ефективні, як для створення комфортних зон відпочинку, так і для повноцінного обігріву приміщень.

    Застосовують їх під різні покриття для підлоги: ламінат, ковролін, лінолеум.

    Все частіше клієнти задають собі питання: Поліетиленова плівка на плівкову теплу підлогу. Чи потрібна вона, і як вона впливає на тепловіддачу?

    Сам по собі плівковий нагрівач дуже щільний і міцний, його дійсно важко пошкодити, поліетилен, не йде з ним в ніякі порівняння.

    Однак бувають випадки, коли утеплити стяжку неможливо, а в якості утеплювача застосовують підкладку товщиною більш ніж 5 мм.

    Ламінат на такому товстому відбивачі, при ходьбі по ньому, прогинається на замках, утворюється тертя, яке з часом може пошкодити нагрівальний елемент.

    Ось тут і приходить на допомогу захисна плівка для інфрачервоної підлоги, адже вона бере на себе основне тертя.

    Ще поліетилен рекомендовано застосовувати якщо використовують інфрачервону плівку безпосередньо під килимове покриття. Також він служить додатковим захистом для вологого прибирання приміщень. Думка про те, що поліетилен здатний захистити від ураження струмом при аварійному витіканню води, вельми перебільшена. Для цього застосовують ПЗВ (пристрій захисного відключення електроенергії при витоку струму, або діфавтомат) і системи антіпотоп, ознайомитися з ними можна перейшовши за посиланням: https://polcity.com.ua/blog-news/kakoj-avtomat-stavit-na-teplyj -pol.

    Так що така технологія монтажу має як позитивні, так і негативні сторони.

    До позитивних звичайно належить додаткова ізоляція інфрачервоної плівки, а отже більш довстривала, та якісна експлуатація. Це особливо актуально для приміщень і зон з підвищеною експлуатацією (громадські будівлі, коридори, місця біля комп'ютерного столу, особливо якщо використовують крісло на коліщатках, яке створює істотний тиск на поверхню).

    А ось до негативного боку можна сміливо віднести: зменшення тепловіддачі й більшу трудомісткість процесу монтажу. Тому, що поліетилен потрібно укласти рівномірно і без утворення повітряних кишень. Саме повітряний прошарок ускладнює тепловіддачу і веде до нерівномірного нагрівання поверхні, що для електричних теплих підлог є неприйнятним.

    Однак, це актуально для великих площ які обігріваються. Тим кому потрібно створити комфорт на лоджії та балконі, або потрібно зміцнити й додатково заізолювати електричну підлогу в зоні обіднього столу, або біля комп'ютера, цей спосіб показав себе дуже позитивно.

    За останнє десятиліття якість самих нагрівальних плівок зробилось набагато вище. Використовуються всі найбільш передові технології та матеріали. Обмежень по використанню стає набагато менше. Але перед придбанням радимо проконсультуватися з фахівцем, це займе не більше 10 хвилин, але буде корисним на довгі роки.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари