ПН-НД 09:00 - 19:00

У кошику порожньо!

Обігрів даху та водостоків

Обігрів даху та водостоків

2019-05-30 15:00:15   2   750

Обігрів даху та водостоків

Скільки коштує система обігріву даху та водостоків?

 

    Для розрахунку систем обігрів даху та водостоків, для початку потрібно визначити їх вартість. Це дуже важливо, адже це вагомий фактор при виборі системи обігріву.

    На сторінках сайту ви знайдете приклади розрахунків. Так само можливий розрахунок нашими фахівцями вашого проекту. Працюємо по готівковому та безготівковому розрахунку (з ПДВ).

    Якщо у вас залишилися питання, зв'яжіться з нашими менеджерами за телефоном, він вказаний на будь-якій сторінці сайту й вони проконсультують ваc.

Необхідними матеріалами й обладнанням для систем обігрів даху та водостоків є:

  • гріючий кабель;
  • контролер з датчиками температури, вологості та опадів;
  • щит управління з пускачами, автоматами і ПЗВ;
  • силові кабелі та розподільні коробки; кабель для підключення виносних датчиків;
  • кріплення для кабелю на даху, в водостічних трубах і жолобах.

    Все це Ви можете переглянути та придбати на сайті Polcity.com.ua.

    Але для початку, розглянемо з чого вони складаються.

Система обігріву покрівлі та водостоків враховують в себе:

  • обігрів покрівлі (обігрів плоского даху, обігрів краю покрівлі, обігрів розподільних жолобків, обігрів крапельника)
  • обігрів водостічних труб (обігрів зливової каналізації);
  • обігрів жолобів (обігрів лотків).

    Системи сніготанення та антизледеніння — це сукупність гріючих кабелів і обладнання, монтованих по краю покрівель, в зливних жолобах й трубах, а також під поверхнею тротуарних доріжок, ступенів і під покриттям з натурального каменю. Їх призначення це усунення льоду й снігу.

    Керують роботою кабелю метеостанції, вони мають датчики вологості й температури. Завдяки їм система вмикається автоматично тільки в той момент, коли це потрібно, а решту часу вона перебуває в режимі очікування. Для антиобморожувачів використовуються кабелі високої потужності в залежності від призначення і умов.

Обігрів дахів. Дахи діляться на два типи холодні і теплі.

  • Холодними вважаються добре утеплені й ізольовані дахи. Випавший на них сніг тане при -3 градусах морозу.
  • Теплими дахами є слабоізолевані дахи, в них тепло що виходить від будинку тане сніг навіть при -6 градусах морозу. Гріючий кабель на них розташовують по краю покрівлі та в жолобах та у водостічних трубах. Для безпеки антиобморожувача, на таких дахах ставлять сніговідбійники.

    Залежно від матеріалу даху застосовують різні потужності кабелю. При використанні руберойдового покриття дахів, допускається застосування кабелю потужністю до 20 Вт/пог.м. Черепичне та металеве покриття дахів таких обмежень не має і можна застосовувати кабель більшої потужності. Потужність кабелю для дахів становить 260-400 Вт/м2. Кабель монтується на 30 см по периметру даху.

Для жолобів застосовують: 40-100 Вт/пог.м в залежності від його ширини й матеріалу, з якого він зроблен.

    Для систем антизледеніння застосовують як одножильний, так і двожильний кабель. Важливо щоб кабель не перетинався сам з собою, бо в місцях перетину виникає його перегрів, що може привести до виходу його з ладу.

    У трубах і жолобах діаметром більше 80 мм кабель лягає у дві нитки, на відстані 6-7 см в не залежності від потужності, якщо діаметр до 80 мм, то в одну нитку. Той же принцип і для зливних воронок, для маленьких — одна нитка кабелю, а для великих дві нитки.

    Монтаж датчика повітря проводиться, таким чином, щоб на нього не потрапляли сонячні промені й опади, і при цьому був легкий доступ до нього, для обслуговування і заміни. Датчик опадів й датчик вологості встановлюється в зливному жолобі. Біля датчиків не повинні проходити силові лінії кабелю й інші джерела електромагнітних завад, це призводить до зниження точності, а можливо і до виходу з ладу датчика, з урахуванням їх вартості цей момент краще врахувати.

    Всі кабелі під’єднуються до розподільного щиту, якщо щит встановлений на вулиці, в ньому роблять підігрів з саморегульованого кабелю. Це вбереже обладнання і збереже працездатність системи.

    Саморегулюючий кабель також можна використовувати для систем сніготанення, він гарний тим, що самостійно визначає місце де потрібен підігрів, це суттєво економить електроенергію. Також саморегулюючий кабель не боїться перегріву при перехлестуванні та при засипанні його листям й іншим сміттям. Для продовження терміну служби саморегульованого кабелю, рекомендується використання метеостанцій, бо самрег повністю не перестає споживати електроенергію навіть в плюсову температуру, а метеостанція подає електроенергію на самрег тільки в заданому діапазоні температури й вологості навколишнього середовища.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари