ПН-НД 09:00 - 19:00

У кошику порожньо!

Який термін служби електричної теплої підлоги?

Який термін служби електричної теплої підлоги?

2019-08-09 16:38:08   1   3448

    Всі виробники теплих підлог дають гарантію на свої електричні теплі підлоги. Але термін експлуатації в середньому у два рази більше ніж гарантійні зобов'язання.

 

 

  • Для інфрачервоних плівок він становить 10-15 років, 
  • для нагрівальних кабелів та матів, він становить 15-20 років.    

 Всі виробники теплих підлог дають гарантію на свої електричні теплі підлогиОднак реальний термін служби, особливо кабелю в стяжку, становить набагато більший період.

    Де подивитися термін служби електричної теплої підлоги? — на кожній сторінки товарів, у розділі "Характеристики"

 

    Інфрачервоні плівки мають гарантію 10-15 років, їх термін експлуатації трохи більше, це пов'язано з типом підлогового покриття, особливо якщо використовується ламінат.

    При ходьбі по ламінату, його шви постійно трохи прогинаються і створюють тертя на його внутрішній поверхні, саме це тертя згубно впливає на термін експлуатації плівки.

    Тому перед монтажем ламінату рекомендується нагрівальну плівку покрити звичайним поліетиленовим рукавом, він бере на себе частину тертя і додатково захищає нагрівальний елемент від потрапляння вологи при вологому прибиранні приміщення.

    При використанні ковроліну або лінолеуму поліетиленовий рукав не застосовують. Дуже добре себе зарекомендували у виробництві плівок Корейські виробники: Profitherm Slims, SH Korea, Korea Heting.

 

    Мати й кабелі в плитковий клей мають гарантію 15-20 років, але відпрацьовують набагато довше, якщо вибрано якісне плиткове покриття і воно добре змонтовано. Гріючий елемент знаходиться безпосередньо під плитковим покриттям в шарі клею, його можна пошкодити, тільки демонтуючи стару плитку і замінюючи її новою.

    Тому деякі будівельники після укладання матів або кабелю в клей, заливають його тонким шаром (5-7 мм) стяжки. Безумовно, це трохи зменшує тепловіддачу, але гарантує бездоганний монтаж нагрівальної системи й можливість подальшої заміни плиткового покриття, без заміни теплої підлоги.

    Бездоганну репутацію мають торгові марки: Nexans, Warme, Devi, Profitherm, Woks.

 

    Кабель в стяжку з гарантією 15-20 років, здатний пропрацювати дуже-дуже довго (понад 50 років). Це обумовлюється тим, що він розташований поза доступу будь-яких зовнішніх пошкоджень, його глибина залягання 2-3 см від поверхні чистової стяжки.

    Таке розташування дозволяє використовувати будь-які типи підлогових покриттів, з можливістю їх періодичної заміни. Кабель захищений від механічних і будь-яких інших пошкоджень і навіть його найперші версії працюють, до цього дня, наприклад такі, як Nexans, які перші запатентували цей вид обігріву, ще 100 років тому.

    Однак і у першопрохідців є гідні конкуренти, які прагнуть до досконалості. Кабелі Devi, Warme, Profitherm, Woks, Grey-Hot пропонують свою продукцію для покупців всіх рівнів, і вони цілком заслуговують гідної уваги.

    Варто розуміти, що навіть найпростіший гріючий кабель буде працювати справно і якісно, якщо дотримуватися всіх потрібних норм монтажу та застосовувати якісні матеріали.

    Навіть бетон в наш час можна зробити еластичним, вологонепроникним і здатним витримувати постійні перепади температури, але про це, будь ласка, читайте, а якщо буде потрібно, то і телефонуйте нашим менеджерам.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари