ПН-НД 09:00 - 19:00

У кошику порожньо!

Товщина стяжки для теплої підлоги електричного

Товщина стяжки для теплої підлоги електричного

2019-02-27 15:35:28   7   3593

Можемо відразу однозначно сказати, що нагрівальний кабель глибше 5 см закладати не радимо, він буде погано гріти.

  • 1. Якщо у Вас товщина стяжки для теплої підлоги більш як 5 см, то заливку можна зробити у два етапи. Використовуючи електричні підлоги у якості основного опалення, термокабель монтують в шар цементного розчину. Стяжка в таких випадках виконує роль акумулятора тепла. Її товщина варіюється від 3 см до 5 см, що залежить від типу та призначення приміщення. У житлових квартирах і будинках доцільно застосовувати шар в 3-5 см, такої товщини стяжки для електричної теплої підлоги цілком достатні для збереження її цільності та якісного прогріву.
  • 2. Якщо у Вас товщина стяжки менш як 3 см, то можна зробити монтаж двома способами. Перший, використовувати будівельні суміші з пластифікаторами й нагрівальний кабель в стяжку. Другий спосіб, це вивести чистовий рівень, можна використовувати нагрівальні мати або тонкий кабель flex у шар плиткового клею.

    Товщина стяжки для теплої підлоги електричногоПодивитися ціни на теплу підлогу можна по посилання

    Представлені на українському ринку нагрівальні кабелі мають потужність від 10 до 20 Вт/м.п. Для європейських марок, цей показник зазначений для мереж з напругою 230 В.

    Якщо напруга в мережі має менші значення, слід це враховувати у розрахунках параметрів системи. Наприклад, кабель видає 17 Вт/м.п при 230 В в мережі, а при 220 вже 16,1 Вт/м.п, а при 210 В цей показник складе всього 15,5 Вт/м.п. Розбіг цих показників можна вважати не значним, але в морозні дні це може проявити себе дуже негативно – підлога буде споживати електроенергію, але очікуваного результату отримати не вийде.

    Середні показники потужності одного квадратного мерта кабельної електричної підлоги для житлових приміщень становить 150-180 Вт, для балконів та лоджій 200-220 Вт.

    Для промислових і громадських приміщень 180-200 Вт. Якщо ви плануєте електричні підлоги в приміщеннях з великими тепловтратами (велика площа остекління, прохідні приміщення з постійним протягом та дверима, що постійно відкриваються, радимо скористатися максимальними показниками потужності. Річ у тому, що забагато потужності практично не буває, її запас залишає споживання електроенергії на одному рівні, але нагріває поверхню набагато швидше.

    Тепла підлога більшої потужності швидше набирає температуру та вимикається до моменту охолодження, а з меншою потужністю — може споживати електроенергію цілодобово, так і не досягнувши потрібної температури. Тобто витрату електроенергії обмежує терморегулятор.

ля промислових і громадських приміщень 180-200 Вт.    Аспектів у цих розрахунках дуже багато, тому просимо вас скористатися консультацією при плануванні системи. Чим більше ви повідомите інформації, тим краще вийде результат. Бувають випадки, коли клієнт планує великі перевитрати, але буває що і сподівається обігріти цілий ангар підлогою, потужністю з лампочку. Вам буде надана інформація з найбільш оптимальними розрахунками, навіть якщо вони будуть вам не до вподоби. Вибір завжди за вами. Наше завдання зробити Вашу покупку оптимальною та доцільною.

    Зробити Вас не просто покупцем, а вдячним клієнтом з рекомендаціями. Надати якість обслуговування VIP класу та бути друзями на рівних, взаємовигідних умовах.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари