ПН-НД 09:00 - 19:00

У кошику порожньо!

Який виробник теплої підлоги краще

Який виробник теплої підлоги краще

2018-06-04 18:50:50   18   15046

Встановлення підлоги з підігрівом - гарне рішення як для приватного будинку, так і для квартири. Залежно від способу укладки, можно обрати мат, гріючий кабель чи інфрачервону плівку. 

Електрична тепла підлога під плитку відгуки

 

Електрична тепла підлога під ламінат

  • Якщо людина має намір монтувати нагрівальний елемент безпосередньо у стяжку пола, тоді потрібно купувати нагрівальний кабель.

  • Якщо під плитку - нагрівальний мат або тонкий нагрівальний кабель.

  • Для встановлення теплої підлоги під ламінат, лінолеум чи паркет - ідеальним рішенням стане інфрачервона плівка.

Який виробник теплої підлоги краще    Вирішили це питання? Наступний крок - обрати, яка тепла підлога краще, залежно від характеристик та виробника.

    Кожен покупець складе собі перелік критеріїв та вимог, котрим повинне відповідати його придбання. Серед них обов'язково будуть такі: надійність, якість, безпека, економічність та довговічність.

    Звісно, кожен хоче купити електропол відмінної якості, витратив мінімальну суму грошей. Сьогодні, завдяки високій конкуренції, можна придбати дійсно добре обладнання за прийнятну ціну. 

Компанії - виробники намагаються знизити собівартість товару, але зберегти при цьому всі необхідні для бездоганної роботи характеристики.

 

    Тепла підлога - яку фірму краще вибрати?

 

Розгляньмо ТОП виробників теплих підлог, заснованих на трьох категоріях: споживчому попиті, якості та і цін

Який виробник теплої підлоги краще

# 1 - Devi (Данія) та Nexans (Норвегія)

 

    Перше місце поділили дві компанії з багаторічною історією - Devi (Данія) і Nexans (Норвегія). Гарантійний термін на їх продукцію становить 20 років. Як що говорити про якість цих торгових марок, то вони приблизно на одному рівні, дуже високому. Що стосується вартості, то тут виграє норвезька компанія. Головна відмінність переваги фірми Devi над своїм норвезьким конкурентом - популярність у всьому світі. Хвалебні відгуки від безлічі задоволених клієнтів.

Nexans - норвезька компанія, яка спеціалізується на виробництві електричної теплої підлоги та нагрівальних кабелів. Нагрівальний кабель було розроблено та запатентовано у Норвегії. Кому, як не норвежцям з їх холодним кліматом, розбиратися в системах підігріву підлоги? Nexans по праву можна назвати справжнім експертом в цій галузі.

# 2 - Warme (Німеччина) і Profi Therm (Польща)

 

   Друге місце заслужено займає німецький тепла підлога Warme та польський Profi Therm (компанія Electra). Особливо хочемо відзначити Warme. На нього поширюється повна гарантія 20 років. Що еквівалентно Nexans й Devi. Повна гарантія включає в себе не тільки безкоштовний ремонт кабелю, а й компенсацію витрат на заміну демонтованих плиток (Зазвичай потрібно збити 1-2 плитки). Ми рекомендуємо цього виробника. Свою рекомендацію ми підтвердимо гарантованою знижкою до кожного комплекту Warme.

    На Profi Them діє гарантія 15 років на безкоштовний ремонт нагрівального елементу. Ці бренди відповідають усім європейський стандартам. Добре себе зарекомендували в Україні. На даний момент користуються великим попитом на українському ринку. За ціновою політикою набагато нижче Devi і Nexans, ніж заслужили свою популярність.

 

# 3 - Profi Therm Eko (Україна)

 

    Особливу увагу хочемо приділити марці Profi therm Eko (Україна), якщо для вас питання того, яку теплу підлогу краще вибрати, ще актуальне. Компанія дає 15 років гарантії на свою продукцію, яка, до речі, коштує зовсім недорого. Системи опалення цієї марки лідирують по продажах серед вітчизняних виробників.

 

# 4 - Woks (Україна)   

 

    Четверте місце зайняв український бренд Woks, який виготовляється на заводі «Одескабель». Устаткування для виробництва відповідає європейським стандартам, тому в якості вітчизняного товару сумніватися не доводиться. Основна перевага фірми Woks перед імпортними теплими підлогами - повна адаптація власних розробок під українського споживача. Сьогодні можна впевнено заявити, що марка Вокс виготовляє системи для обігріву підлогою високої якості, зберігаючи вартість своєї продукції на доступному рівні. Гарантійний термін - 20 років.

 

# 5 - GrayHot (Україна)    

 

    Також популярна тепла підлога від GrayHot (Україна). Гарантія становить 15 років, нагрівальні елементи GrayHot вважаються одними з найдоступніших. Їх вартість, втім, як і рейтинг, трохи нижче одеського Вокса.

# 6 - Veria (Данія) і Fenix (Чехія)

 

    Замикає наш топ дві торгові марки - Veria (Данія) і Fenix (Чехія). До якості та роботи продукції даних виробників немає питань. Їх «слабке» місце - це висока ціна. Гарантійний термін у данського бренду 12 років, а у чеського -20.

    Але до гарантії Fenix є питання. Справа в тому, що його імпортують багато компаній. Так званий неконтрольоване ввезення продукції, що унеможливлює повноцінне гарантійне обслуговування. Цю марку ви не знайдете в великих супермаркетах, як "Епіцентр" та "Нова Лінія". Ми не рекомендуємо до покупки Fenix.

    Рейтинг компаній з виготовлення теплих підлог - це далеко не головний критерій при їх виборі. Кожна людина має індивідуальний підхід до питання, яка тепла підлога краще. Щоб бути впевненим у надійності, безпеки та довговічності обраного варіанту, рекомендуємо перед покупкою проконсультуватися у фахівців цієї галузі.

 

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті