ПН-НД 09:00 - 19:00

У кошику порожньо!

Тепла підлога під плитку 1,5 м2 Nexans (Норвегія)

Тепла підлога під плитку 1,5 м2 Nexans (Норвегія)
На складі 5475.00 5 475.00 грн Знайшли дешевше?
Виробник: Nexans
Наявність: На складі
Модель: 1,5м2
У нас лучшая цена - Звоните!
Гарантийные талоны на все товары!
Бесплатная доставка по Украине!

Тепла підлога під плитку Nexans (Норвегія)

    Нагрівальні мати Nexans, як і вся продукція цього бренду, заслуговує на окрему увагу.

     Nexans перші запатентували системи електричних теплих підлог, та вже понад 100 років успішно виробляють й реалізують свою продукцію. Це один з не багатьох виробників, які надають повну гарантію. Яка гарантує безкоштовний ремонт кабелю, та відшкодування витрат на заміну збитих плиток (зазвичай достатньо демонтувати 1-2 плитки).

     Жили нагрівального кабелю покриті високотемпературною тефлоновою опліткою, що захищає кабель від перегріву, та механічному пошкодженню. По всій довжині кабель захищено цільною алюмінієвою трубкою.

    Провід підключення до мережі (холодний кінець) монтується на заводі високотехнологічним безмуфтовим способом, що виключає нагрівання й окислення. Нагрівальний кабель закріплен на полімерній сітці з клеєвою основою. Потужність складає 150 Вт/м2 при 230 В і 137 Вт/м2 при 220 В в мережі.

    Ці, та багато інших особливостей піднімають продукцію Nexans в клас преміум-сегменту на ринку теплої підлоги з бездоганним досвідом експлуатації та двадцятирічною гарантією

 

Характеристики теплої підлоги
Вид теплої підлоги Мат
Потужність теплої підлоги 225Вт
Площа обігріву 1,5 м2
Виробник Nexans
Країна виробник Норвегия
Гарантійний термін 20 лет
Площа 0.5 - 5 м2
0 0
Я считаю что норвежский Нексанс очень достойный и пожалуй лучший производитель, работает он безупречно и я это подтверждаю.
Моя оцінка:
0 0

Достоїнства:

Безупречное качество

В прошлой квартире были установлены полы этой фирмы, работают уже больше 5 лет безупречно. Теперь купили новый дом и устанавливаем электропол проверенный своим опытом. В одни комнаты маты, в другие кабеля, регуляторы и программируемые и механические. Благодарим ваш коллектив за внимание, понимание и помощь. Рекомендуем.
Моя оцінка:
0 0
Хороший теплый пол, плохих отзывов о нем просто не встретил, а насчет цены скажу так : хорошая вещь - хорошо стоит и работает хорошо.
Моя оцінка:
0 0
Хорошие маты, очень качественные, я их в строительном супермаркете присмотрел, но купил у Вас. Спасибо за регулятор.
Моя оцінка:
0 0
Теплый пол купил впервые для ванной, смонтировал сам, работает прекрасно, рекомендую.
Моя оцінка:
0 0
Теплый пол из нагревательной пленки впервые увидела у знакомых, очень понравился. Теперь и у меня теплый пол во всех комнатах, очень помогает в межсезонье. Под ламинат постелила пленку, а под кафель маты, все купила здесь и получила скидку. Довольна всем, рекомендую.
Моя оцінка:
0 0
Маты Nexans на мой взгляд просто безупречные. Спасибо за регуляторы, рассказал знакомым ваши условия- ждите звонков.
Моя оцінка:
Написати відгук
Останні відгуки