ПН-НД 09:00 - 19:00

У кошику порожньо!

Тепла підлога під плитку 12,0 м2 Nexans (Норвегія)

Тепла підлога під плитку 12,0 м2 Nexans (Норвегія)
На складі 20505.00 20 505.00 грн Знайшли дешевше?
Виробник: Nexans
Наявність: На складі
Модель: 12м2
У нас лучшая цена - Звоните!
Гарантийные талоны на все товары!
Бесплатная доставка по Украине!

Тепла підлога під плитку Nexans (Норвегія)

    Нагрівальні мати Nexans, як і вся продукція цього бренду, заслуговує на окрему увагу.

     Nexans перші запатентували системи електричних теплих підлог, та вже понад 100 років успішно виробляють й реалізують свою продукцію. Це один з не багатьох виробників, які надають повну гарантію. Яка гарантує безкоштовний ремонт кабелю, та відшкодування витрат на заміну збитих плиток (зазвичай достатньо демонтувати 1-2 плитки).

     Жили нагрівального кабелю покриті високотемпературною тефлоновою опліткою, що захищає кабель від перегріву, та механічному пошкодженню. По всій довжині кабель захищено цільною алюмінієвою трубкою.

    Провід підключення до мережі (холодний кінець) монтується на заводі високотехнологічним безмуфтовим способом, що виключає нагрівання й окислення. Нагрівальний кабель закріплен на полімерній сітці з клеєвою основою. Потужність складає 150 Вт/м2 при 230 В і 137 Вт/м2 при 220 В в мережі.

    Ці, та багато інших особливостей піднімають продукцію Nexans в клас преміум-сегменту на ринку теплої підлоги з бездоганним досвідом експлуатації та двадцятирічною гарантією

 

Характеристики теплої підлоги
Вид теплої підлоги Мат
Потужність теплої підлоги 1800Вт
Площа обігріву 12 м2
Виробник Nexans
Країна виробник Норвегия
Гарантійний термін 20 лет
Площа 10.1 - 15 м2
0 0
Nexans выбрал по причине полной гарантии на теплый пол и покрытие пола. Маты обогревают пол в моем магазине, продавцы стали болеть гораздо реже и настроение их куда лучше стало. В плане чистоты помещения то-же приятные изменения, пол сохнет моментально, осенью слякоть дальше порога не проникает. Использую три больших мата, конвекторы теперь стоят без дела. Доволен, благодарен. При покупке получил хорошую скидку. Рекомендую.
Моя оцінка:
Написати відгук
Останні відгуки