ПН-НД 09:00 - 19:00

У кошику порожньо!

Тепла підлога під плитку 3,5 м2 Nexans (Норвегія)

Тепла підлога під плитку 3,5 м2 Nexans (Норвегія)
На складі 7647.00 7 647.00 грн Знайшли дешевше?
Виробник: Nexans
Наявність: На складі
Модель: 3,5м2
У нас лучшая цена - Звоните!
Гарантийные талоны на все товары!
Бесплатная доставка по Украине!

Тепла підлога під плитку Nexans (Норвегія)

    Нагрівальні мати Nexans, як і вся продукція цього бренду, заслуговує на окрему увагу.

     Nexans перші запатентували системи електричних теплих підлог, та вже понад 100 років успішно виробляють й реалізують свою продукцію. Це один з не багатьох виробників, які надають повну гарантію. Яка гарантує безкоштовний ремонт кабелю, та відшкодування витрат на заміну збитих плиток (зазвичай достатньо демонтувати 1-2 плитки).

     Жили нагрівального кабелю покриті високотемпературною тефлоновою опліткою, що захищає кабель від перегріву, та механічному пошкодженню. По всій довжині кабель захищено цільною алюмінієвою трубкою.

    Провід підключення до мережі (холодний кінець) монтується на заводі високотехнологічним безмуфтовим способом, що виключає нагрівання й окислення. Нагрівальний кабель закріплен на полімерній сітці з клеєвою основою. Потужність складає 150 Вт/м2 при 230 В і 137 Вт/м2 при 220В в мережі.

    Ці, та багато інших особливостей піднімають продукцію Nexans в клас преміум-сегменту на ринку теплої підлоги з бездоганним досвідом експлуатації та двадцятирічною гарантією

 

Характеристики теплої підлоги
Вид теплої підлоги Мат
Потужність теплої підлоги 525Вт
Площа обігріву 3,5 м2
Виробник Nexans
Країна виробник Норвегия
Гарантійний термін 20 лет
Площа 0.5 - 5 м2
0 0
Это лучший теплый пол для дома. Очень безопасный и качественный.
Моя оцінка:
0 0
Теплый пол работает отлично. Из всех нагревательных матов этот производитель вызвал наибольшее доверие, а другие предлагают какую-то проволоку.
Моя оцінка:
0 0
Теплый пол доставили быстро, получил терморегулятор в подарок. Рекомендую.
Моя оцінка:
0 0
Мат для теплого пола на кухню выбирала в строительном супермаркете, из всех производителей больше всего понравились Nexans и Devi, позвонила мужу согласовать покупку он посмотрел в интернете и нашел похожую модель Nexans с фирменным терморегулятором в подарок по еще более выгодной цене. Мой отзыв благодарность за вашу скидку. Рекомендую.
Моя оцінка:
Написати відгук
Останні відгуки