ПН-НД 09:00 - 19:00

У кошику порожньо!

Тепла підлога в стяжку 1,2-1,5 м2 Nexans (Норвегія) двожильний

Тепла підлога в стяжку 1,2-1,5 м2 Nexans (Норвегія) двожильний
На складі 2901.00 2 901.00 грн Знайшли дешевше?
Виробник: Nexans
Наявність: На складі
Модель: TXLP/2R 200/17
У нас лучшая цена - Звоните!
Гарантийные талоны на все товары!
Бесплатная доставка по Украине!

Двожильний кабель в стяжку Nexans має потужністю 17 Вт/м.п.

    Застосовується для монтажу у бетонну стяжку. Товщина стяжки від 3 до 5 см.

    Для комфортного підігріву підлоги кабель укладається з кроком 10 або 12,5 см, що забезпечить потужність 167 Вт/м2.

    При використанні кабелю як основного опалення, крок укладання складає 10 см або 7,5 см. Потужність квадратного метра при цьому становить 215 Вт/м2.

    Для обігріву приміщень з великими тепловими втратами, або при обігріві парадних входів крок укладання становить 7,5 см.

    Кабель Nexans виконаний з високоякісних матеріалів, має заземлення з лудженої міді, та знаходиться у цільній алюмінієвій оболонці, що забезпечує магнітне екранування та захист від механічних пошкоджень. Nexans - перша компанія, що запатентувала кабель для систем теплих підлог та має досвід виробництва й продажів понад 100 років.

     Це одна з небагатьох компаній, що надає 20 років повної гарантії на свою продукцію. Повна гарантія покриває витрати на ремонт кабелю та заміну збитих плиток (зазвичай, достатньо демонтувати одну чи дві плитки). У комплекті є монтажна стрічка. Управління роботою кабелю виконується терморегулятором. Використання програмованого терморегулятора дозволяє знизити витрати електроенергії та організувати роботу системи автоматично

 

Характеристики теплої підлоги
Вид теплої підлоги Двухжильный кабель
Потужність теплої підлоги 200Вт
Площа обігріву 1,2-1,5м2
Виробник Nexans
Країна виробник Норвегия
Гарантійний термін 20 лет
Площа 0.5 - 5 м2
1 0
Много конечно консультировался, но про эти полы все отзываются положительно, свой выбор остановил на Норвежцах, регуляторы установил этого-же производителя. Довольны покупкой абсолютно. Продавцам благодарность за обслуживание и понимание.
Моя оцінка:
1 0
Теплый пол с доставкой и скидкой-вот что мне понравилось. За консультацию спасибо отдельное.
Моя оцінка:
1 0
Кабель в стяжку использую как основной обогрев дома для дачи, очень удобно, приезжаю по выходным, терморегуляторы запрограммировал на нужные мне дни в остальное время дом не отапливается,а на водяные трубы установил саморегулирующийся кабель. Схему подсказали продавцы этого сайта, спасибо за уделенное время и обслуживание.
Моя оцінка:
1 0
Все знакомые уложили себе маты Nexans и хвастаются, а я посчитала и решила что выгоднее сделать полностью ремонт полов с новой стяжкой и одножильным кабелем во всех комнатах. Продавцы подарили терморегуляторы,а я доплатила и купила программаторы самые крутые. Хвастаться отказываюсь, а вот опытом поделюсь.
Моя оцінка:
1 0
Кабель в стяжку использую как основной обогрев загородного дома, продавцы рекомендовали Nexans как самый надежный кабель, электрики того-же мнения. В доме 70% площади покрыто кабелем, от счетчика проведена отдельная линия для теплых полов. Шаг укладки 7-10 см. Зиму пережили хорошо. Рекомендую.
Моя оцінка:
Написати відгук
Останні відгуки