ПН-НД 09:00 - 19:00

У кошику порожньо!

Тепла підлога в стяжку 1,8-2,2 м2 Nexans (Норвегія) одножильний

Тепла підлога в стяжку 1,8-2,2 м2 Nexans (Норвегія) одножильний
На складі 2664.00 2 664.00 грн Знайшли дешевше?
Виробник: Nexans
Наявність: На складі
Модель: TXLP/1R 300/17
У нас лучшая цена - Звоните!
Гарантийные талоны на все товары!
Бесплатная доставка по Украине!

Одножильний кабель в стяжку Nexans має потужністю 17 Вт/м.п.

    Застосовується для монтажу у бетонну стяжку. Товщина стяжки від 3 до 5 см. Підключається до терморегулятора обома кінцями. Це означає, що після розкладки зони обігріву, необхідно повернути нагрівальний кабель для підключення до регулятора.

    Для комфортного підігріву підлоги кабель укладається з кроком 10 або 12,5 см, що забезпечить потужність 167 Вт/м2.

    При використанні кабелю як основного опалення, крок укладання складає 10 см або 7,5 см. Потужність квадратного метра при цьому становить 215 Вт/м2.

    Для обігріву приміщень з великими тепловими втратами, або при обігріві парадних входів крок укладання становить 7,5 см.

    Кабель Nexans виконаний з високоякісних матеріалів, має заземлення з лудженої міді, та знаходиться у цільній алюмінієвій оболонці, що забезпечує магнітне екранування та захист від механічних пошкоджень. Nexans - перша компанія, що запатентувала кабель для систем теплих підлог та має досвід виробництва й продажів понад 100 років.

     Це одна з небагатьох компаній, що надає 20 років повної гарантії на свою продукцію. Повна гарантія покриває витрати на ремонт кабелю та заміну збитих плиток (зазвичай, достатньо демонтувати одну чи дві плитки). У комплекті є монтажна стрічка. Управління роботою кабелю виконується терморегулятором. Використання програмованого терморегулятора дозволяє знизити витрати електроенергії та організувати роботу системи автоматично

 

Характеристики теплої підлоги
Вид теплої підлоги Одножильный кабель
Потужність теплої підлоги 300Вт
Площа обігріву 1,8-2,2м2
Виробник Nexans
Країна виробник Норвегия
Гарантійний термін 20 лет
Площа 0.5 - 5 м2
0 0
Nexans 'это очень качественный и хороший производитель, его продукцией и пользуюсь. Еще использую Devi но их одножильных кабелей я не встречал.
Моя оцінка:
5 0
Очень доволен работой теплого пола, ставлю пятерку.
Моя оцінка:
5 0
Очень хороший кабель в стяжку,у моих друзей он работает больше 10 лет, а я только поставил. При покупке получил скидку и терморегулятор. Рекомендую.
Моя оцінка:
5 0
По форумам и в строительных супермаркетах этот теплый пол хвалят все и эти продавцы тоже. Сказали что у этого производителя гарантия даже на покрытие пола распространяется, купила много,предоставили терморегуляторы в подарок. Общение понравилось, вот даже отзывы хорошие написала
Моя оцінка:
3 0
Теплым полом доволен, а главное довольны дети и жена. Обслуживание понравилось. Рекомендую.
Моя оцінка:
4 0
Все знакомые уложили себе маты Nexans и хвастаются, а я посчитала и решила что выгоднее сделать полностью ремонт полов с новой стяжкой и одножильным кабелем во всех комнатах. Продавцы подарили терморегуляторы, а я доплатила и купила программаторы самые крутые. Хвастаться отказываюсь, а вот опытом поделюсь.
Моя оцінка:
Написати відгук
Останні відгуки