ПН-НД 09:00 - 19:00

У кошику порожньо!

Тепла підлога під плитку 3 м2 Nexans (Норвегія) Flex

Тепла підлога під плитку 3 м2 Nexans (Норвегія) Flex
На складі 6327.00 6 327.00 грн Знайшли дешевше?
Виробник: Nexans
Наявність: На складі
Модель:
У нас лучшая цена - Звоните!
Гарантийные талоны на все товары!
Бесплатная доставка по Украине!

Тепла підлога під плитку Nexans (Норвегія) Flex

     Нагрівальний кабель Nexans Millicable Flex/2 призначений для монтажу на чистову стяжку у тонкий шар плиткового клею. Точно такий же кабель застосовується в матах. Але має кілька переваг:

  • він дешевше;
  • його легше змонтувати в приміщеннях зі складною геометрією;
  • установка з кроком укладання 8 см, дозволяє досягти підвищеної потужності 180 Вт/м2.

    Завдяки гнучкості, кабель можна укладати у вузькі місця та найрізноманітніші форми. Однак, необхідно знати розташування та глибину залягання труб й інших інженерних комунікацій у стяжці. Технологія монтажу вимагає свердління підлоги, що може пошкодити ці комунікації.

    На відміну від матів, з фіксованою потужністю 150 Вт / м2, потужність квадратного метра Millicable Flex/2 можна варіювати від 150 до 180 Вт/м2. Це можливо завдяки зміні кроку укладання кабелю. Цей фактор дозволяє використовувати його у приміщеннях з підвищеними тепловтратами. При регулярному використанні системи теплої підлоги, доцільно встановити програмований терморегулятор, що істотно скоротить витрати на електроенергію. Вся продукція має бездоганну репутацію та виконана з матеріалів вищої якості.

     Nexans надає 20 років повної гарантії на системи теплих підлог.

Характеристики теплої підлоги
Вид теплої підлоги Тонкий кабель
Потужність теплої підлоги 450Вт
Площа обігріву 3 м2
Виробник Nexans
Країна виробник Норвегия
Гарантійний термін 20 лет
Площа 0.5 - 5 м2
0 0
Этот кабель использую для пола на балконе. На квадратный метр мощность составляет 225 Вт. Греет очень хорошо. Использую полы Nexans и в других комнатах, работают исправно.
Моя оцінка:
0 0
Теплый пол выбирал долго и основательно, прочел много форумов и обзвонил продавцов. Да, через интернет действительно приобретать выгоднее. Получил терморегуляторы в подарок, достойную консультацию и доставили быстро. Норвежских производителей хвалили все продавцы,но доступным языком объяснили только эти. Благодарю.
Моя оцінка:
Написати відгук
Останні відгуки